Top 7 rzeczy od Leroy Merlin, które za grosze uszlachetnią Twój letni domek

Każdy mieszkaniec lata chce mieć piękne, spektakularne i niezapomniane miejsce. Wiele osób uważa, że ​​zrobienie prawdziwej bajki dla całej rodziny z letniej rezydencji jest trudne i kosztowne, ale ta opinia jest błędna. Oferujemy 7 najlepszych pozycji budżetowych ze zwykłego Leroy Merlin - dzięki nim każda strona zostanie przekształcona bez wspaniałych inwestycji!

Ogrodzenie ogrodowe "Letnisko"

Cena: od 390 rubli.

Ładne ogrodzenie w postaci małych kołków o drewnianej fakturze pomoże w ciekawy sposób ozdobić klomby, klomby, a nawet ścieżki. Sprawi, że okolica będzie wyglądać bardziej schludnie. Dekor wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, które nie boi się ciepła i wilgoci. Produkt zapinany jest na mocne długie szpilki z ich metalu. Sprzedawany jest w kilku odcieniach - brąz, zieleń, terakota.

Gobelin ozdobny

Cena: od 50 rubli.

W asortymencie sklepu znajduje się wiele wariantów dekoracyjnych gobelinów - specjalne uchwyty na kwiaty i rośliny pnące. Wykonane są z mocnego drutu, który jest pewnie trzymany w ziemi. Kratkę można zamontować w ogrodzie, na klombie, przy werandzie lub wzdłuż ogrodzenia. Pomoże chronić rośliny przed uszkodzeniem podczas wiatru i przekierować ich wektor wzrostu. W katalogu Leroy Merlin znajduje się wiele gobelinów o różnych kształtach, rozmiarach i wysokościach: w formie klucza wiolinowego, harfy, motyla, łuku klasycznego.

Zraszacz okrągły do ​​nawadniania „Motyl”

Cena: od 310 rubli.

Kolorowy zraszacz w kształcie motyla pomaga w stacjonarnym nawadnianiu klombów i trawników. Produkt wykonany z wytrzymałego, odpornego na zużycie tworzywa sztucznego. Przedłużony uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości aluminium. Zraszacz Butterfly podczas obracania nawadnia ogród lub domek letniskowy. Zasięg nawadniania wynosi około 5 metrów, a powierzchnia zraszania około 80 m2. Urządzenie jest proste w obsłudze i doskonale uzupełni wystrój kraju.

Ozdobne wióry kamienne „Yashma”

Cena: ok. t 670 rubli.

Dekoracyjne wióry kamienne w klasycznym odcieniu brązu pomogą odmienić najnudniejszy obszar. Mały pokruszony gruz o przypadkowych kształtach to ulubiony rodzaj dekoracji wśród projektantów krajobrazu. Materiał pozwala pięknie ozdobić ścieżki, klomby, zjeżdżalnie alpejskie, oczka wodne, miejsca do grillowania i doniczki. Obciążony miękisz ułożony na ziemi pomaga chronić teren przed chwastami i szkodnikami. Ponadto miękisz dobrze zatrzymuje wilgoć w ziemi, chroniąc kwiaty, krzewy i drzewa przed wysychaniem i zmianami temperatury. Oryginalne opakowanie zawiera 25 kg okruchów.

Lampa ogrodowa Londyn

Cena: od 180 rub.

Spektakularna lampa ogrodowa w formie latarni stanie się prawdziwą ozdobą okolicy. Urządzenie posiada wbudowane diody LED zasilane bateriami słonecznymi. Naładowany w ciągu dnia od słońca teren będzie oświetlony wieczorem zimnym, białym światłem. Oprawa ma niską wysokość, lekki plastikowy korpus i głęboki trzpień mocujący.

Oczko wodne (120 l)

Cena: od 1890 rub.

Mieszkańcy lata nie znajdą nigdzie indziej tak taniego sztucznego stawu. Ma niewielką objętość, więc nie zajmie dużo miejsca, a jednocześnie ozdobi terytorium. Misa wykonana jest z mrozoodpornego tworzywa, które łatwo się czyści. Parametry i konstrukcja misy są dostosowane do siedlisk ryb i sadzenia roślin wodnych.

Nasiona trawnika "Lawn City"

Cena: od 200 rubli.

Te nasiona pomogą letnim mieszkańcom i mieszkańcom prywatnych domów wyhodować wymarzony trawnik - równy, jasny i gęsty. Nasiona szybko kiełkują nawet na ziemi, na której od dawna nic nie rosło. Gotowy trawnik doskonale znosi deptanie i jest bezpretensjonalny w utrzymaniu: wymaga tylko jednego podlewania tygodniowo. Mieszanka zawiera nasiona kostrzewy, życicy i tymotki. Jedno opakowanie wystarcza na obsiewanie działki 30 m2.

.