TOP - 10 akcesoriów IKEA do Twojej kuchni

Wiele osób docenia jakość towarów z IKEA i stara się wyposażyć swój dom kupując rzeczy w tym sklepie. Można tam znaleźć przydatne akcesoria kuchenne. 10 przedmiotów jest szczególnie praktycznych i popularnych. Pomogą uczynić gotowanie i sprzątanie pomieszczenia łatwiejszym i wygodniejszym.

Stojak na pokrywki

To akcesorium zdecydowanie potrzebne w kuchni. Dzięki niemu możesz uporządkować przestrzeń do przechowywania pokrywek garnków. Stojak w pełni spełnia wszystkie wymagania dotyczące przechowywania pojemników na żywność. Producent przewidział regulację długości urządzenia. Odbywa się to jednym ruchem ręki i nie wymaga wysiłku.

Płyta grzejna

Akcesorium jest wykonane z materiału korkowego. Nie topi się, nie pozostawia śladów na stole i naczyniach. Wygodny rozmiar pasuje do większości pojemników, a w razie potrzeby można połączyć kilka stojaków. Są łatwe w czyszczeniu, nie gniją i nie pleśnią.

Uniwersalny kosz na śmieci

Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Kształt akcesorium umożliwia jego zamocowanie do drzwi szafy. Może być używany do różnych odpadów. Szeroka gama odcieni pozwala dobrać produkt zgodny ze stylem kuchni. Piękny design wiadra dopełni wnętrze.

Stojak na przyprawy

Wygodny i praktyczny dodatek pomoże utrzymać słoiki z przyprawami w jednym miejscu. Bezpiecznie je mocuje, zapobiegając ich staczaniu się w szafie. Materiał jest trwały i można go myć w zmywarce. Produkt wykonany z uwzględnieniem współczesnych potrzeb, w pełni wpisuje się w stylistykę każdego projektu. Wiele stojaków można zainstalować obok siebie.

Uchwyt na noże

Przydatne akcesorium do kuchni, ponieważ umożliwia przechowywanie noży w jednym miejscu. Urządzenia znajdują się bez dotykania się. Chroni to ostrza przed uszkodzeniem. Pomaga chronić dzieci przed obrażeniami - noże są mocowane krawędzią tnącą do dołu. Pojemnik jest łatwy do czyszczenia i łatwy do czyszczenia.

Wkładka do półki

Bardzo przydatny element do zorganizowania dodatkowej przestrzeni do przechowywania w szafkach. Plastikowe powierzchnie są łatwe do czyszczenia, a wkładka jest lekka. Wystarczy umieścić akcesorium w szafie, a otrzymasz 2-3 półki na naczynia lub inne przedmioty. Stworzony, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące przechowywania przyborów kuchennych. Nie utrudnia dostępu do zawartości szafki.

Wkładany bok szuflady

Akcesorium pomaga zabezpieczyć miejsce do przechowywania w kuchni. Wykonany ze szkła, łatwy do czyszczenia i czyszczenia. Przezroczysta powierzchnia nie utrudnia dostępu do treści. Naczynia są bezpiecznie przechowywane, nie mogą spaść na podłogę i stoczyć się na półki. Panel boczny można łatwo włożyć do otwartej części pudełka.

Korkociąg

Przydatny przedmiot w kuchni, zwłaszcza podczas uroczystości i biesiad. Korkociąg jest łatwy w użyciu przy niewielkim lub żadnym wysiłku. Wykonany z metalu odpornego na korozję. Łatwy w czyszczeniu, zajmuje mało miejsca do przechowywania. Uchwyt wyposażony jest w dodatkowy otwieracz do butelek. Dźwignie boczne pomagają wyciągnąć korek z butelki w kilka sekund.

Durszlak do zlewu

Poręczne narzędzie do zaoszczędzenia miejsca na blacie. Może służyć do przechowywania umytych naczyń. Dno z siatki zapobiega gromadzeniu się wody wewnątrz durszlaka. Akcesorium wykonane jest z wysokiej jakości materiałów i jest dopuszczone do użytku w kuchni. Może być używany do mycia jagód, ziół, owoców i warzyw. Całkowicie nieszkodliwy, nie wydziela szkodliwych związków chemicznych.

Torba

Torebka z możliwością wielokrotnego zamykania służy do przechowywania żywności. Woreczki wykonane są w różnych rozmiarach, wszystkie w jednym zestawie:

  • 30 sztuk o pojemności 400 ml o wymiarach 15x15,5 cm;
  • 30 sztuk 1 litr, wymiary 18x21,5 cm

Torby wielokrotnego użytku, wykonane zgodnie z wymogami do przechowywania żywności.

.