Dekoracje świąteczne: tworzenie świątecznego wystroju na 2019 rok

Udekorowanie domu zabawkami noworocznymi, nastrój się podnosi, uczucie radości przesyca właścicieli i staje się Xia jest przytulna jak w bajce. Ta aktywność podoba się nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. W końcu każdy chce wnieść swój własny smak, aby wnętrze było wyjątkowe. Jak urządzić pokój na nowy rok 2019, czyli nadchodzący rok psa?

Preferencje Żółtego Psa Ziemi

Aby uczcić Nowy Rok Psa Ziemi, nie trzeba dekorować choinki blichtrem, tak aby nie tworzyć jednocześnie ponętnego i zwodniczego uczucia. Na gałęziach można powiesić zabawki w kształcie zwierzątek np. lwa lub lamparta, czyli takie by wyglądały jak sam pies. Czerwone serduszka mogą służyć również jako ozdoba, przyciągną zdrowie i długowieczność gości, a także miłość. Dla osób, które marzą o posiadaniu dzieci, można skorzystać z zabawek, imitujących dziecięce rzeczy dla noworodków, wykonanych ręcznie.

Wcześniej nasi przodkowie wieszali jabłka lub orzechy na gałęziach jako ozdoby. To symbolizowało płodność na nadchodzący sezon. Można zawiesić na choince i kawałkach czekolady zawiniętych w folię.

Jakich kolorów użyć

że sam pies jest gliniany, a jego głównym kolorem jest żółty.W związku z tym należy wybrać następujące kolory:

 • cegła;
 • ze złotym odcieniem;
 • ciemnozielony;
 • niebieski;
 • biały.

Połącz wszystkie te kolory, aby uzyskać wyrafinowaną możliwość projektowania. W każdym razie gust właścicieli nie jest wykluczony zgodnie z odcieniami wnętrza. Aby uzyskać pomysły, zaleca się obejrzenie zdjęcia lub filmu z Internetu.

Jakie dania postawić na stole

Zaleca się postawić na świątecznym stole kilka potraw:

 • wędliny wołowe i jagnięce. Jako dodatek preferuje się cukinię, bakłażana lub ziemniaki.

 • Sałatki na stół sylwestrowy najlepiej preferują tradycyjne, na przykład Olivier, winegret lub śledź pod futrem.

 • Miłośnicy pieczenia mogą robić ciasta z mięsem mielonym, rybą lub grzybami, o ile są nasączone olejem. Przygotowujemy się z wyprzedzeniem, aby w przeddzień wakacji nie było zamieszania.

Uwaga! Aby zadowolić psa, powinieneś wiedzieć, że obiad powinien być satysfakcjonujący. Na stole musi znajdować się mięso.

Jak uspokoić psa i przyciągnąć szczęście w 2019 roku

Jak urządzić pokój na nowy rok psa przyciągać szczęście i szczęście?We wnętrzu musi znajdować się figurka psa. Zalecany kolor to pomarańczowy lub żółty.Używaj jak najmniej blichtru, raczej zamień go na papierowe girlandy i inne ozdoby - to będzie lepszy wybór.

Ważne jest, aby we wnętrzu i elementach wystroju panował jasny blask. Dekorujemy pokój girlandami, kolorowymi kloszami, lampami w lampach i świecami mieniącymi się różnymi kolorami.

Pomysły na udekorowanie pokoju na nowy rok 2019

Jak udekorować dom na nowy rok 2019, aby był jednocześnie przytulny i piękny? Preferowane są następujące opcje:

 • Ozdoby noworoczne na okna w postaci płatków śniegu - łatwo je ciąć z dziećmi, najważniejsze jest zrealizowanie nieograniczonej wyobraźni w tej prostej sztuce.

 • Przyda się również malowanie okien na nowy rok. Można stosować białą, srebrną lub złotą farbę w sprayu. Do rysowania lepiej użyć różnych szablonów lub szablonów wyciętych z papieru.

 • Proponuje się stworzenie bajki za pomocą sztucznego śniegu na parapecie lub girlandy z wieloma migającymi kolorowymi światłami.

 • Kompozycje z szyszek, gałęzi sosnowych i ozdób choinkowych prezentują się bardzo oryginalnie.

 • Do udekorowania schodów mieszkańcy prywatnych domów mogą skorzystać z doskonałej opcji - owinąć girlandy wokół balustrady, naprawić płatki śniegu, nałożyć sztuczny śnieg, zainstaluj zabawki dla psów. Ważne jest, aby pamiętać o własnym bezpieczeństwie, czyli zrobić wszystko, aby wystrój nie przeszkadzał w swobodnym poruszaniu się.

Dekoracje papierowe + szablony (MK)

W oczekiwaniu na przygotowanie na święta przeprowadza się wiele czynności przygotowawczych przedświątecznych, w tym szablony wycinane pod przyszły wystrój mieszkania.Wszystko przyszło do nas od czasów starożytnych, a pierwszymi założycielami tej sztuki byli Chińczycy. Dopiero w połowie XIX wieku technika ta zaczęła być stosowana w Rosji.

Wykonywanie ozdób noworocznych do domu do 2019 r. własnymi rękami nie jest trudne, produkty papierowe mogą być różne - w postaci geometrycznych kształtów lub zwierząt. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym opcjom dekoracji.

Figurki psów

Przy dekoracji domu należy pamiętać, że najpopularniejszą w nowym roku będzie figurka psa. Noworoczne dekoracje okienne na rok 2019 z wzorem tego zwierzęcia przyciągną szczęście, pomyślność i pomyślność. Szablony można łatwo narysować samodzielnie lub wydrukować z zasobów internetowych. Szablony wykonujemy na kolorowym lub białym papierze, do tego można użyć kolorowej drukarki. Zaleca się pomalowanie psa na brązowo lub żółto, bądź wstępne ustawienie takiego tonu.

Weźmy za podstawę szablony dekoracji sylwestrowych na okna na rok 2019, przedstawione poniżej. Wybierz odpowiednią opcję i wydrukuj ją na drukarce. To znacznie uprości twoje zadanie.

Postacie z bajek

Świąteczny wystrój na rok 2019 nie będzie kompletny bez tak wspaniałych bohaterów jak Snow Maiden, Santa Claus i bałwan.Specjalnie dla dzieci będą symbolami realizacji fantazji. Aby stworzyć wnętrze pokoju dziecięcego, pomysły na ucieleśnienie ulubionych postaci mogą być nieograniczone.

Osoba z darem artystycznym może samodzielnie wykonać szablon szablonu dla postaci. Wymaga to białego papieru i akwareli lub gwaszu w różnych odcieniach. Zdjęcia bohaterów bajek można również łatwo znaleźć w Internecie, wydrukować na kolorowej drukarce lub czarno-białe na kolorowym papierze, wybierając ostatnią opcję - dokończ malowanie różnych elementów farbami. Gotową figurkę można przykleić do okna, w przedszkolu lub w przedpokoju.

Robienie płatków śniegu, choinek i innych zabawek

Tworzenie ozdób choinkowych na okna to zabawne zajęcie, pokaż całą swoją wyobraźnię i eksperymentuj. Rozważ kilka opcji rękodzieła:

 • Wzorce liczb na nadchodzący rok.Należy przygotować szablony z grubego papieru, narysować, napisać lub narysować liczby: 2, 0, 1, 8. Wytnij, udekoruj w odpowiednich odcieniach. Można nimi udekorować choinkę lub przymocować je do drzwi wejściowych w przedpokoju.

 • Płatki śniegu o różnych rozmiarach i konfiguracjach.Do ich wykonania należy wziąć cienki papier, najodpowiedniejsza będzie kalka kreślarska lub cienkie serwetki. Lepiej jest wziąć arkusz w kształcie kwadratu, złożyć go na pół po przekątnej, a następnie trzykrotnie złożyć wokół środka powstałego trójkąta, odciąć nadmiar. Zastosuj zamierzony wzór za pomocą prostego ołówka. Wytnij kompozycję od lewej do prawej i odwrotnie, rozłóż papier - otrzymasz płatek śniegu. Aby uzyskać niezawodność, zaleca się kilkakrotne eksperymentowanie. Wykonany płatek śniegu będzie wspaniałą ozdobą mieszkania.

 • Choinki papierowe na stołach i oknach.Do produkcji wystarczy zakupić kolorowy papier, przygotować szablony łatwe do samodzielnego narysowania. Wystarcza 4, 6 lub więcej blanków, wszystko zależy od wyobraźni i chęci. Przygotowane szablony należy wygiąć wzdłuż środka i wyrównać z ich przednimi bokami. Każda uformowana prawa połowa jest następnie przyklejana do lewej połowy za pomocą prostego kleju biurowego.

 • Inne zabawki.Świąteczne wieńce świetnie nadają się również na dodanie nastroju noworocznego. Aby je wykonać, wytnij pierścionek o dowolnym rozmiarze z tektury, nałóż watę, aby zwiększyć objętość. Następnie owiń górę deszczem, blichtrem lub gałązkami sosny. Po świątecznym wieńcu udekoruj świątecznymi ozdobami, kokardkami, wstążkami, koralikami i innymi elementami dekoracyjnymi. Dekorowanie wazonów na świątecznym stole takim noworocznym blichtrem wygląda oryginalnie.

Na filmie:jak zrobić proste płatki śniegu z papieru.

Śnieżynki na oknach

Aby udekorować mieszkanie, możesz urzeczywistnić różne pomysły, dobrym rozwiązaniem będą płatki śniegu.Unikalne szablony ozdób noworocznych na Windows 2019 są łatwe do wykonania własnymi rękami, jeszcze łatwiej jest je pobrać z Internetu i wydrukować.

Proces realizacji:

1. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest przygotowanie materiałów. Płatki śniegu są wycinane z białej serwetki według wzoru.

2. Następnie należy zwilżyć szklankę wodą i przykleić powstałą kopię na wierzchu.

3. Rozcieńcz trochę proszku do zębów wodą lub weź zwykłą białą pastę do zębów.

4. Zwilż szczoteczkę do zębów w powstałym roztworze, a następnie spryskaj płatek śniegu palcem wskazującym.

5. Otrzymasz rysunek, pozwól mu trochę wyschnąć, a następnie możesz usunąć płatek śniegu ze szkła.

Vytynanki

To jest rosyjska sztuka papieru wycinanie różnych figur, rysunków i całych działek.Dekorowanie pokoju tą techniką nie będzie trudne nawet dla dziecka:

1. Przygotuj szablon rysunkowy i nóż biurowy.

2. Używając określonego wzoru, wytnij obraz wzdłuż konturu na solidnej podstawie.

3. Następnie możesz pomalować powstałe wypukłości na dowolny kolor, jeśli chcesz.

Takie dekoracje wnętrz są spektakularne, a użyte materiały znajdują się w każdym domu. Ręcznie robione ozdoby noworoczne 2019 na oknach będą wyglądały znakomicie i dadzą pewien odcień starożytności. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do produkcji, zalecamy obejrzenie poniższego filmu.

Na wideo:jak zrobić vytynanka z papieru.

Ozdoby choinkowe (wskazówki)

Zazwyczaj dekorujemy choinkę z dziećmi i jest to naprawdę fajne. Aby ubrać zieloną piękność, użyj dowolnych materiałów, które można znaleźć w domu.Spójrz na zdjęcie z oryginalnym wzorem choinek, spośród których następnie wybierz opcję, która Ci się podoba.

Kilka poniższych wskazówek jest nie mniej odpowiednich:

 • Dla noworocznego piękna możesz użyć muszli, wizerunków mieszkańców morza.

 • Przy ubieraniu choinki dozwolone jest używanie kokardek, różnych zabawek dziecięcych, ale żeby nie wyglądała pstrokata, należy wystarczy wziąć za podstawę tylko trzy kolory.

 • Odświętnie wygląda również dekorowanie płatkami śniegu i kwiatami z kolorowego papieru lub gazet.

 • Świąteczne ozdoby i girlandy w trzech kolorach doskonale uzupełnią Twoje domowe wnętrze, najważniejsza jest spójność kolorów.

Robienie dekoracji na Nowy Rok z dziećmi

Nowy Rok to bajeczne święto, które dzieci uwielbiają, dlatego przygotowujemy i dekorujemy dom, w tym choinkę i pokój z dziećmi. Pomysły na spełnienie marzeń:

 • Z plastikowych butelek łatwo wyciąć różne figurki, płatki śniegu, zwierzątka i wiele więcej.

 • Układając watę wokół choinki lub na parapetach w mieszkaniu można poczuć prawdziwą obecność święta.

 • Figurki choinkowe wykonane w stylu origami doskonale dopełnią całościowy wizerunek zielonego piękna.

 • Malowane na brąz szyszki dodadzą wyrafinowania i bogactwa.

Ważne, aby dziecko podczas tworzenia biżuterii było blisko dorosłych, wtedy ten proces stanie się dla niego naprawdę interesujący. Z poniższego filmu dowiesz się, jak wykonać ozdoby świąteczne DIY do swojego domu w 2019 roku.

Jak zrobić wolumetryczny płatek śniegu i kulkę na choince (2 filmy)

Różne opcje dekoracji (40 zdjęć)

(38 4)
.