Daj mi serce: pamiątki i prezenty w formie serc

Pamiątka w kształcie serca będzie miłym prezentem dla bliskiej Ci osoby. Aby to zrobić, potrzebujesz wyciętego z papieru szablonu serca. Możesz zrobić pamiątkę lub prezent własnymi rękami w dowolnym momencie, gdy jesteś przytłoczony jasnymi uczuciami. Twoja uwaga poruszy osobę, do której przeznaczony jest prezent. Taki prezent doda Twojemu związkowi odrobinę romantyzmu.

Istnieją tradycyjne święta lub uroczystości, za które wręcza się serca:

  • Walentynki (14 lutego);
  • rocznice ślubu;
  • urodziny drogich ludzi.

Ale uczucia, których ludzie doświadczają, nie pasują do dat kalendarzowych. Zawsze możesz podarować prezent z kawałkiem swojej duszy, gdy chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie.

Jak zrobić szablon

Jeśli masz najprostsze umiejętności artystyczne, puść wodze fantazji. Samodzielnie narysuj szablon do wycinania, a następnie zakreśl i wytnij.Proste szablony są często pobierane z Internetu. W tym celu lepiej wybrać clipart wektorowy. Można je powiększyć.

Najprościej jest przerysować obraz z ekranu monitora, a raczej go skopiować. Połóż cienką kartkę papieru na ekranie i obrysuj ołówkiem kontur obrazu.Jeszcze łatwiejszy sposób na wydrukowanie szablonu serca do wycinania na drukarce. Jeśli nie masz drukarki, zrzuć formularz na pamięć USB i skorzystaj z komercyjnego centrum drukowania.

Bardziej złożone wzory serca ze skomplikowanymi wzorami i wkładkami można wydrukować za pomocą plotera (narzędzia szablonowego). W takim przypadku będziesz potrzebować usługi agencji reklamowej. Wykonaj dowolny wydruk szablonu na różnych nośnikach: grubym, kolorowym papierze, kleju itp.

Co można zrobić z szablonem serca

ręka. Wartość takiego prezentu jest wyższa niż po prostu kupionej pamiątki, ponieważ wkłada się w niego kawałek serca i ciepła.

Produkty z szablonów do wycinania w formie serc:

  • Pocztówki . Mogą mieć kształt serca lub mieć w środku załączniki.Łącząc kilka serc i przyczepiając je po obu stronach pocztówki, otrzymujemy trójwymiarowy obraz. Kirigami (tzw. wycinanie papieru i tworzenie figurek) jest bardzo popularne wśród miłośników rękodzieła.

Pocztówka z sercem w środku
Pocztówka z sercem w środku
Pocztówka z papierowym sercem
Pocztówka-serce z kolorowego papieru
Pocztówka z serduszkami z papieru
  • Poduszki w kształcie serca . Mogą to być poduszki dekoracyjne na sofę. Pachnące, wypełnione ziołami, z pięknymi aplikacjami, ozdobione kolorowymi wstążkami - wystarczą różne materiały, najważniejsza jest wyobraźnia i chęć zrobienia oryginalnego prezentu.

Poduszka serca
Poduszka fotograficzna
Poduszka serca
poduszki dekoracyjne
ozdoba poduszki w formie serc
  • Ramka fotograficzna lub lustrzana . Szablony staną się podstawą przyszłej ramy. Można użyć różnych materiałów. Do dekoracji używa się muszli pokrytych lakierem akrylowym, kolorowego grubego papieru, mozaiki lub kawałków ceramiki. Obraz w ramce w kształcie serca ozdobi również wnętrze.

Ramka w kształcie serca z papieru kwiatowego
ramka-serce z puzzli
Dekor w formie serca na ścianie
Lustro w kształcie serca
Pamiątkowa zawieszka w kształcie serca serce
  • Serwetki , wykonane za pomocą szablonów do wycinania. Stwórz całą serię serwetek z aplikacją, zdjęciami, tekstami. Ozdobią kuchnię i będą wyglądać uroczo na świątecznym stole.

Serwetka w kształcie serca
Serce z serwetek papierowych
Serwetki z dzianiny
Sercowate garnki do kuchni
Sercowaty układ papierowych serwetek
  • Deser . Innym pomysłem mogą być dania kulinarne z wizerunkiem serc. Posyp ciasto cukrem pudrem i przymocuj szablon. Można też pokroić biszkopt w kształcie serca, wtedy ciastka będą dwa razy smaczniejsze:)

Ciasta posypane kokosem
Serce w sercu
Forma do herbatników
Herbatniki w kształcie serca posypane proszkiem
Ciasteczka walentynkowe
​​

Użyj tych szablonów, aby ożywić meble w pokoju dziecka. Dziecko z entuzjazmem przyłączy się do tej ekscytującej aktywności. Jak widać, szablony do wycinania fantazyjnych kształtów będą potrzebne więcej niż raz, aby wykonać różne rzeczy. Nie spiesz się, aby je ukryć, ponieważ każdego dnia możesz ogrzać ukochaną osobę.

Jak zrobić wolumetryczne serce z papieru za pomocą szablonu (2 filmy)

Wzory i pamiątki w kształcie serca (45 zdjęć)

Uchwyty kuchenne
Poduszki fotograficzne
Lustro w kształcie serca
ramka-serce z puzzli
Poduszka serca
Pocztówka z sercem w środku
Ramka serce z papierowymi kwiatami
Kartka z sercem w środku
Dekor ścienny w kształcie serca
Papier kolorowy karta serca
Serce z papierowych serwetek
Kartka z papierowymi serduszkami
Grudzień poduszka ustna z sercem
Pamiątkowa zawieszka w kształcie serca
Kompozycja w kształcie serca z serwetek papierowych
Serwetka w kształcie serca
Serwetki z dzianiny
Dekoracja poduszki serca
Pocztówka z papierowym sercem
Poduszki dekoracyjne
.