Strona thesite.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Kiedy zima 2014?


Doprecyzowanie pytania: Kiedy zima 2014
Dodano pytanie: 19-09-2013 19:31
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 29-03-2015 08:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9295

Popularność: 806
Kategorie:Rozrywka i SztukaPodgrupaWydarzenia
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danusia
Niedostępny Ostatnio: 02-04-2014 15:22
Użytkownik: Danusia
UżytkownikDanusia
Imię i Nazwisko:Danusia Kowlaska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 73

 

Zima 2014

 

Kalendarzowa zima zawsze przypada na 22 grudnia. Astronomiczna, może przypaść na 21 grudnia. Natomiast według meteorologów, prawdziwa zima rozpoczyna się kiedy temperatura zaczyna spadać poniżej zera. Zatem według naszego klimatu, często jest to już początek listopada.

Jeśli chodzi o prognozę pogody, jaka jest przewidywana na rok 2014, a szczególnie na zimę, to według sporej grupy synoptyków, przewidywana jest zima stulecia. Mają przyjść bardzo wysokie mrozy, wysokie opady śniegu. Zima ma według nich trwać bardzo długo. Jest to oczywiście jedna wersja, która nie bardzo pokrywa się z prognozami innych meteorologów.

Bardziej prawdopodobne jest to, że Polska w czasie zimy kalendarzowej, będzie usilnie atakowana przez wyże nadchodzące znad Atlantyku. A chyba wszyscy wiedzą, co to oznacza. Będziemy mogli obserwować liczne odwilże, opady deszczu, silne wiatry, oraz temperaturę na plusie.

Może nawet powtórzy się historia jak we wcześniejszych latach, że w styczniu lub lutym, zamiast śniegu będziemy obserwować jak wszystko budzi się do życia i zaczyna powoli kiełkować. Takie pomieszanie niestety obserwuje się już od pewnego czasu. Nie jest to ani zdrowe ani przyjemne, jednak nie mamy żadnego wpływu na pogodę. Możemy jedynie zmienić wtedy otoczenie, wyjeżdżając za granicę, wybierając południowe zakątki naszego kontynentu. Ale wiadomo jest, że na taką diametralną zmianę klimatu mogą pozwolić sobie tylko nieliczni.

Pogoda na lato 2015

Pogoda na lato 2015

Lato 2015: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Pogoda na wiosnę 2015

Pogoda na wiosnę 2015

Wiosna 2015: Synoptycy cały czas próbują ustalić prognozę pogody, która będzie obejmowała dłuższy termin czasu niż tylko kilka najbliższych dni.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::Rozrywka i SztukaPodgrupaWydarzenia
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Kiedy zima 2014?

theSite na Facebook'u