Strona thesite.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Kiedy ferie zimowe 2014?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 01-11-2013 08:02
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 03-08-2015 16:11
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9295

Popularność: 825
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danusia
Niedostępny Ostatnio: 02-04-2014 15:22
Użytkownik: Danusia
UżytkownikDanusia
Imię i Nazwisko:Danusia Kowlaska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 73

Ferie zimowe 2014

Dwutygodniowe ferie zimowe są wyczekiwanym okresem przez wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych. Co roku jest rotacja, które województwa będą miały ferie w jakim terminie. Takie sklasyfikowanie terminów ma pomóc w przejściu ferii pod względem chociażby logistycznym czy turystycznym.

Należy wziąć po uwagę, że często w czasie ferii zimowych odbywają się różne turnusy, kolonie sportowe lub inne wyjazdy ze szkół w góry. Tam też wyjeżdżają chętnie rodzice z dziećmi, którzy wolą wziąć sobie wolne w zimę. Jeśli nagle w góry miałaby pojechać prawie cała Polska to by było po prostu niemożliwe do zrealizowania. Na pewno zabrakłoby noclegów. W 2014 roku ferie zimowe dla wszystkich województw zostały zaplanowane w następujący sposób. W terminie od 20 stycznia do 2 lutego, ferie będą miały dzieci z województwa lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, a także śląskiego.

Tydzień później, czyli od 27 stycznia do 9 lutego, ferie zimowe rozpoczynają tylko dwa województwa, mianowicie podlaskie oraz warmińsko-mazurskie. W terminie od 3 lutego do 16 lutego będą wypoczywać dzieci z kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz wielkopolskiego. Na ostatni termin, czyli od 17 lutego do 2 marca, załapały się szkoły z województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego jak i zarówno z zachodniopomorskiego. Tak wygląda właśnie cała rozpiska ferii zimowych na przyszły rok.

Pogoda na lato 2015

Pogoda na lato 2015

Lato 2015: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Kiedy ferie zimowe 2014?

theSite na Facebook'u