Strona thesite.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka temperatura w maju 2014?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 20-02-2014 17:23
Zapytał:
Użytkownik: Danusia Danusia (Danusia Kowlaska)
Niedostępny Ostatnio: 02-04-2014 15:22
Użytkownik: Danusia
UżytkownikDanusia
Imię i Nazwisko:Danusia Kowlaska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 73

Popularność: 281
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Endes Endes
Niedostępny Ostatnio: 02-04-2014 17:08
Użytkownik: Endes
UżytkownikEndes
Imię i Nazwisko:Jacek Kijowski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 60

 

Jaka temperatura w maju 2014

1 maja w 2014 roku przypada w czwartek, dlatego przy odpowiednim rozegraniu z urlopem, można zyskać aż 4 dni wolnego. Stąd też już trwają pewne spekulacje odnośnie tego, jaka pogoda będzie nam towarzyszyć w maju od pierwszych dni tego miesiąca.

Niestety patrząc na poprzednie lata można stwierdzić, że maj należał do dość kapryśnych miesięcy. Jednego dnia termometry pokazywały około 20 stopni Celsjusza, a już drugiego padał deszcz i nie można było się obyć bez ciepłych rzeczy. Czy w tym roku również trzeba będzie nastawić się na taki przebieg temperatur? Jeśli chodzi o prognozy długoterminowe, to tak naprawdę trzeba być przygotowanym na dwie wersje wydarzeń.

Pierwsza z nich jak zwykle będzie optymistyczna, natomiast druga będzie nieco gorsza, bo będzie dotyczyć wcześniejszych prognoz, które przepowiadały w tym roku długą zimę, a także praktycznie brak wiosennej pory roku. Według optymistycznej wersji, możemy mówić raczej o ciepłym i słonecznym maju, w którym średnie temperatury będą oscylowały na plusie, w wartościach około 15 stopni Celsjusza. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę tą gorszą prognozę, to raczej będziemy mogli spodziewać się pochmurnych dni, a także odczuwalnych niskich temperatur. Według nich, w nocy może dochodzić nawet do przymrozków. Miejmy jednak nadzieję, że tak wcale nie będzie.

Podobne:

Pogoda na lipiec 2014
Pogoda na sierpień 2014

 

 

Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka temperatura w maju 2014?

theSite na Facebook'u