Strona thesite.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na styczeń 2014?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na styczeń 2014
Dodano pytanie: 05-11-2013 19:51
Zapytał:
Użytkownik: Majka Majka (Katarzyna Mróz)
Niedostępny Ostatnio: 27-02-2014 15:04
Użytkownik: Majka
UżytkownikMajka
Imię i Nazwisko:Katarzyna Mróz
Adres: 30-399 Krakow
Wojewódźtwo: małopolskie
Ilość punktów: 7461

Popularność: 6843
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Endes Endes
Niedostępny Ostatnio: 02-04-2014 17:08
Użytkownik: Endes
UżytkownikEndes
Imię i Nazwisko:Jacek Kijowski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 60

Pogoda na styczeń 2014

Styczeń 2014 to czas kiedy zaczynają się pierwsze ferie zimowe dla wybranych województw. Dlatego też dużo osób zaczyna się interesować jaka wtedy będzie pogoda. Czy warto jest organizować sobie na przykład wyjazd w góry w Polsce w tym czasie, czy jednak lepiej spędzić ten czas w zupełnie inny sposób.

Niestety prognozy pogody nie są zadowalające dla osób, które zamierzają się wybrać w styczniu na narty. Raczej miesiąc ten będzie bardzo ubogi w opady śniegu. Zamiast mrozów i śniegu ma przyjść odwilż i opady deszczu. Nie zabraknie również silnego halnego, który nie jest zbyt przyjemny dla osób cierpiących bólami głowy na tak intensywne zmiany pogody.

Przewiduje się, że styczeń ma być dosyć ciepłym ale również wietrznym miesiącem. Temperatury będą mogły wahać się w przedziale od 10 do 15 stopni na plusie.

Czy warto w tym czasie wybrać się w Polskie góry? To pytanie lepiej jest zostawić bez odpowiedzi. Jak wiadomo prognozy długoterminowe pozostają zawsze prognozami. Stają się dopiero o wiele pewniejsze tuż przed nadejściem danego terminu. Dlatego dobrze jest brać pod uwagę rozwinięcie jeszcze innej możliwości, czyli przesunięcia się pierwszego ataku zimy właśnie na środek stycznia. Jeśli nie będzie takiego ataku przed Bożym Narodzeniem, to szansa na biały styczeń będzie dużo większa. 

Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na styczeń 2014?

theSite na Facebook'u