Strona thesite.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na luty 2014?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na luty 2014
Dodano pytanie: 16-11-2013 08:44
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 30-06-2014 15:48
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9295

Popularność: 3350
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danusia Danusia
Niedostępny Ostatnio: 02-04-2014 15:22
Użytkownik: Danusia
UżytkownikDanusia
Imię i Nazwisko:Danusia Kowlaska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 73

Pogoda na luty 2014

 

Luty to jest miesiąc, gdzie najwięcej dzieci załapie się na ferie zimowe. Wtedy też najbardziej zależy im na opadach śniegu, by móc pojeździć na nartach, sankach czy nawet łyżwach na sezonowych lodowiskach. Niestety prognozy pogody na luty 2014, nie są zachwycające.

Synoptycy przewidują, że będzie się działo wiele nieciekawych rzeczy, które nie przystały na typową lutową pogodę. Przede wszystkim możemy tutaj mówić o gwałtownych ociepleniach. W końcu piętnaście stopni na plusie w środku zimy, na pewno będzie spory zaskoczeniem, ale również przeszkodą dla miłośników sportów zimowych.

Wygląda na to, że luty w 2014 roku, będzie wyglądał właśnie w ten sposób, że zima z wiosną będą cały czas się ze sobą przeplatać. Do tego niestety możemy również się spodziewać bardzo silnych wiatrów, a także spadków ciśnień. Dlatego luty może się okazać bardzo męczącym miesiącem dla wielu ludzi. Osoby, które negatywnie reagują na tak gwałtowne zmiany pogodowe, mogą cierpieć na bóle głowy oraz bóle w stawach.

Podsumowując, lepiej się nie nastawiać na zimę w lutym z dużymi opadami śniegu. Chociaż sporadycznie taka aura będzie może występowała, jednak szybko przez odwilż i napływ ciepłego frontu zostanie zmieniona na plusowe temperatury. Warto przed zimą brać leki profilaktyczne na podwyższenie swojej odporności, ponieważ wzrośnie liczba zachorowań na przeziębienia i grypę. 

Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na luty 2014?

theSite na Facebook'u