Strona thesite.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na lato 2014?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 16-11-2013 08:32
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 03-08-2015 16:11
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9295

Popularność: 7546
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danusia
Niedostępny Ostatnio: 02-04-2014 15:22
Użytkownik: Danusia
UżytkownikDanusia
Imię i Nazwisko:Danusia Kowlaska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 73

Pogoda na lato 2014

Są różne prognozy jeśli chodzi o pogodę w 2014 roku. Jedna grupa synoptyków twierdzi, że będzie to czas kiedy przyjdzie bardzo duża susza i będą do tego występowały gwałtowne burze, a druga grupa meteorologów twierdzi, że nadejdzie ciepłe długie i do tego deszczowe lato.

Według pierwszej tezy, początki lata faktycznie mogą nie być obiecujące, ale temperatura ma nie spadać poniżej 20 stopni Celsjusza. Dodatkowo wzrostu temperatury teoretycznie będziemy mogli się spodziewać od drugiej połowy czerwca. Upałów powyżej 35 stopni Celsjusza, będzie można się spodziewać od drugiej połowy lipca do pierwszej polowy sierpnia. Ponadto ta grupa meteorologów twierdzi, że lato w 2014 roku potrwa co najmniej do 10 października.

Pozostali meteorolodzy twierdzą znowu, że rok 2014 będzie o wiele chłodniejszy od roku poprzedniego. Natomiast lato ma przyjść bardzo szybko i będzie upalne oraz suche. Ze względu na taką aurę wielu ludzi ucierpi z powodu kataklizmów suszy i pożarów. 

 

Tak naprawdę jednak nie powinno się w stu procentach nastawiać na prognozy długoterminowe. Bo jak wiadomo, nie da się przewidzieć pogody, która będzie miała nastąpić za ponad pół roku. Praca meteorologów opiera się na analizowaniu wykresów pogodowych z poprzednich lat i na ich podstawie wysnuwają przypuszczenia jak będzie wyglądała pogoda długoterminowa. 

Podobne:

Pogoda na styczeń 2015

Pogoda na styczeń 2015

Pogoda na styczeń 2015

Pogoda na lato 2015

Pogoda na lato 2015

Lato 2015: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na lato 2014?

theSite na Facebook'u