Strona thesite.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na koniec marca 2014?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 13-02-2014 18:25
Zapytał:
Użytkownik: Endes Endes (Jacek Kijowski)
Niedostępny Ostatnio: 02-04-2014 17:08
Użytkownik: Endes
UżytkownikEndes
Imię i Nazwisko:Jacek Kijowski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 60

Popularność: 858
Kategorie:NaukaPodgrupaGeografia
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danusia
Niedostępny Ostatnio: 02-04-2014 15:22
Użytkownik: Danusia
UżytkownikDanusia
Imię i Nazwisko:Danusia Kowlaska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 73

Pogoda na koniec marca 2014

Koniec marca jest według kalendarza wiosennym miesiącem. Stąd też z pewnością praktycznie wszyscy Polacy będą wyczekiwali takiej właśnie aury. Druga połowa tego miesiąca raczej nie zapowiada się ciekawie. Minusowe temperatury, a także zachmurzone niebo przynoszące niestety opady deszczu lub nawet śniegu.

Na drogach w tym czasie może znowu zrobić się ślisko. W końcu opady deszczu w połączeniu z minusową temperaturą, która co prawda jest niewielka, ale dają szybko zamarzającą powierzchnię na ulicach i chodnikach.

Powolne ocieplenie będzie przychodziło dopiero w momencie nadejścia ostatniego tygodnia marca. Wtedy według jednych synoptyków, temperatury mają wskoczyć na stronę plusową. Ponadto już teoretycznie nie powinniśmy się spodziewać żadnych opadów. Chociaż nie jest powiedziane, że niebo nie będzie zachmurzone.

Inni meteorolodzy twierdzą, że to właśnie pod koniec marca będziemy mieć z pierwszymi oznakami wiosny. Nie zabraknie nie tylko ciepłych dni, ale również będą one stosunkowo słoneczne. Z pewnością będzie cieplej na Zachodzie i na Północy Polski, niż na Południu i Zachodzie.

Jednak dokładniejszą prognozę pogody będzie można ułożyć w miarę zbliżania się tego miesiąca. Na razie synoptycy sugerują się wyłącznie dzisiejszymi stanami pogody, a także wykresami, które uzyskano z wieloletnich obserwacji meteorologicznych. Jednak mimo wszystko powinno być nieco cieplej niż teraz. 

Pogoda na lato 2015

Pogoda na lato 2015

Lato 2015: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::NaukaPodgrupaGeografia
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na koniec marca 2014?

theSite na Facebook'u