Strona thesite.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na czerwiec 2014?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 16-11-2013 08:32
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 30-06-2014 15:48
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9295

Popularność: 14426
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Endes Endes
Niedostępny Ostatnio: 02-04-2014 17:08
Użytkownik: Endes
UżytkownikEndes
Imię i Nazwisko:Jacek Kijowski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 60

 

Pogoda na czerwiec 2014

 

Meteorolodzy niechętnie wypowiadają się na temat pogody długoterminowej. Raczej wolą oni składać prognozy, które będą dotyczyły kilku najbliższych dni. Dlatego tutejszą prognozę na czerwiec 2014 należy brać bardziej z przymrużeniem oka, niż na pewniaka rezerwować wtedy miejsca noclegowe nad morzem.

Pierwsze głosy, jakie można usłyszeć w ogóle w tym temacie dotyczą raczej prognoz na całkiem ciepły, aczkolwiek dość wilgotny czerwiec w 2014 roku. Mianowicie temperatury przez cały miesiąc mają utrzymywać się powyżej 20 stopni Celsjusza. Na szczęście według teorii synoptyków, po 10 czerwca ma być jeszcze cieplej. Jednak jak już wcześniej wspomniano, może zabraknąć dni bez opadów. Za to deszczu i gwałtownych burz będzie niestety pod dostatkiem.

Oczywiście pogodę na czerwiec dobrze jest śledzić na bieżąco, ponieważ ciężko jest przewidzieć, czy w tym miesiącu będą opłacały się jakiekolwiek wczasy w Polsce, czy jednak warto poczekać na lipiec lub sierpień. Wiadomo jest, że w wielu firmach wnioski urlopowe trzeba wyznaczać już w styczniu. To jeśli już ktoś musi podjąć decyzje o urlopie, to na pewno niech bierze go przynajmniej w drugiej połowie w czerwca. Wtedy jest faktycznie największe prawdopodobieństwo na korzystną aurę w tym miesiącu. Przełom czerwca i lipca również będzie bardzo dobrym terminem na wakacyjny wypoczynek od pracy.

Podobne:

Pogoda na czerwiec 2014

Pogoda na koniec czerwca 2014

Pogoda na początek czerwca 2014
Jaka pogoda na czerwiec 2014?
 

 

Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na czerwiec 2014?

theSite na Facebook'u