Strona thesite.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jak doladowac konto Lycamobile za pomocą jakiego kodu?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 03-07-2012 20:39
Popularność: 10976
Kategorie:TechnologiaPodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: jolka2018
Niedostępny Ostatnio: 23-11-2013 16:29
Użytkownik: jolka2018
Użytkownikjolka2018
Imię i Nazwisko:Jolanta Labuda
Adres: 84-223 Linia
Wojewódźtwo: pomorskie
Ilość punktów: 155

 

Lycamobile  to nowa siec komórkowa w Polsce, która funkcjonuje na zasadach MVNO, w oparciu o siec Polkomtel (Plus).

Jest to międzynarodowy operator, który jako główny cel obrał sobie rozmowy międzynarodowe.

Na chwilę obecną siec ta jest mało popularna w naszym kraju, ale można zakupić karty SIM w sklepach TESCO. Łącznie operator ten ma 6mln klientów w Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Hiszpanii, Szwajcarii, Niemczech, Portugalii, Belgii, Austrii, Francji, USA i Kanadzie.

Konto w sieci Lycamobile doładujeszw taki sam sposób jak w innych sieciach komórkowych, czyli za pomocą karty zdrapki lub wydruku z terminalu.

Możesz także wykorzystać auto doładowanie. Czyli do doładowania wykorzystujesz swoją kartę kredytową lub debetową ustawiając sobie automatyczne doładowanie swojego nr telefonu. Auto doładowanie polega na uzupełnieniu konta, w momencie gdy osiągnie ono ustalone minimum. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniesz dodatkowych problemów z doładowaniem konta lub późniejszymi problemami, gdy zapomnisz doładować swój telefon.

Aby ustawić sobie auto doładowanie należy zalogować się na oficjalnej stronie operatora, po czym trzeba wykonać doładowanie za pomocą karty kredytowej bądź debetowej. Kwota doładowania waha się w granicach od 5 do 100zł.

Pogoda na lato 2015

Pogoda na lato 2015

Lato 2015: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Pogoda na wiosnę 2015

Pogoda na wiosnę 2015

Wiosna 2015: Synoptycy cały czas próbują ustalić prognozę pogody, która będzie obejmowała dłuższy termin czasu niż tylko kilka najbliższych dni.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::TechnologiaPodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jak doladowac konto Lycamobile za pomocą jakiego kodu?

theSite na Facebook'u