Strona thesite.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Co to jest nowa usługa Poczty Polskiej przesyłka biznesowa?


Doprecyzowanie pytania: Co to jest nowa usługa Poczty Polskiej przesyłka biznesowa?
Dodano pytanie: 13-04-2012 08:44
Popularność: 24363
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Edek
Niedostępny Ostatnio: brak danych
Użytkownik: Edek
UżytkownikEdek
Imię i Nazwisko:
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 250

Owszem, powstała nowa usługa pocztowa - " Przesyłka Biznesowa" -. Jest to usługa świadczona dla tzw. klientów umownych, ponieważ żeby nadawać takie przesyłki, trzeba podpisać umowę z Pocztą Polską. Jest to dobre dla firm, które przesyłają dużą ilość paczek, np.: prowadząc sprzedaż interentową. W ramach świadczenia usługi, nadawca zobowiązany jest do nadawania minimum 100 przesyłek na miesiąc, lub dodatkową usługą jest tzw. "wielopaczkowość" - czyli nadawanie 5 szt paczek, nadanych jednorazowo, przez jednego nadawcę, do jednego adresata, pod ten sam adres, na warunkach określonych w umowie. Ta usługa nie ma jednoznacznie określonego cennika, wszystko zależy od indywidualnych potrzeb nadawcy.

Maksymalną wagą przesyłki jest 30 kg., o możliwości 6 różnych gabarytów i tak nadana przesyłka nie może zawierać żywych roślin i zwierząt.

Gwarantowany termin nadania takich paczek to 2 dni robocze, jesli przesyłka została nadana do godziny 15. Usługa ta zawiera usługi dodatkowe, tj.: ostrożnie oraz standart i pobranie.

Pogoda na lato 2015

Pogoda na lato 2015

Lato 2015: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Co to jest nowa usługa Poczty Polskiej przesyłka biznesowa?

theSite na Facebook'u